Haberler

25/10/2016
HABER - DUYURU
Yeni yazılım Epson tarama ve baskı ortamlarına güvenlik ve verimlilik katıyor

Epson Print Admin, maliyet azaltma ve çevre sorumluluğunu teşvik ederken kolaylaştırılmış kullanıcı arayüzü ile kontrollü bir baskı sistemi sunuyor.

Hemen yayınlanmak üzere – Epson, Epson Print Admin ile baskı yönetimi yazılım dünyasına adım atıyor. Bu sunucu tabanlı çözüm KOBİ'ler ve büyük ölçekli kurumların cihazlar üzerinde kullanıcı kimlik denetimi ile belge güvenliğini güçlendirmesine, baskı ve tarama maliyetlerinin kontrolünü elde etmelerine olanak tanıyor. Mevcut mimari ve cihazlarla entegre edilen Epson Print Admin'in kullanımı sezgisel olduğundan ve uzaktan yönetim için tasarlandığından uyumluluk sorunu yoktur.

Her müşteri bu yenilikçi çözümü iki cihaza kadar herhangi bir lisans ücreti ödemeden değerlendirebilir. Maksimum esneklik için bir, beş, 20 veya 50 cihaza kadar ek lisanslar mevcuttur. Epson Print Admin, kullanıcıların, aşağıdaki adreste açıklandığı şekilde şirketlerin israfı, enerji tüketimini, CO2 ve ozon emisyonlarını azaltmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanan Epson'un ödüllü ticari inkjet teknolojisinin avantajlarından faydalanmasına olanak tanır: www.epson.eu/maketheswitch.

Kullanıcı profili kimlik denetimi, cihazların izinsiz kullanımına karşı koruma sağlayarak güvenli bir baskı, tarama ve kopyalama ortamı oluşturur. Kimlik denetiminin ardından çalışanlar, uyumlu cihazlar üzerinde kişiselleştirilmiş bir kullanıcı arabiriminden faydalanarak doğru işlevleri bulmak için harcadıkları zamanı azaltır ve işlerini tamamlamak için zaman kazanır.

Kullanıcıları sorumlu baskı alma hakkında eğiten bildirimler hazırlanabilir. Bu şekilde kullanıcıların, baskı noktasında gereksiz yere veya israf niteliğinde tam renkli baskı almasını önleyebilirsiniz. Dahili maliyet tasarrufu kuralları ve tek bir düğme dokunuşuyla yapılan kişiselleştirilmiş tarama iş akışları, şirketlerin baskı ve tarama ortamlarında kontrolü ele geçirmelerini sağlar.

Geniş bir rapor ve analitik serisi tam bir şeffaflığa olanak tanır ve şirketlerin baskı kurallarını, uygun maliyetli ve israfı azaltan baskı davranışlarını teşvik edecek şekilde özelleştirmesine olanak tanır. Söz konusu baskı maliyetlerini izlemek ve azaltmak olduğunda, faturalama kodlarını bölüştürme ve baskı kullanımını maliyet merkezleriyle eşleştirme becerisi, kolay bütçe yönetimine olanak sağlar.

Epson Europe Pazar Geliştirme Müdürü Patrick Perrot şunları söylemiştir: “Bu, şirketler için bir uçtan uca çözüm sunma stratejimizin başarısına katkı sağlıyor. Ticari inkjetlerimiz için Açık Platform mimarimiz, filo yönetim çözümümüz Epson Device Admin ve KOBİ'ler için yönetilen baskı hizmetimiz Print365'in yanı sıra uygun maliyetli ve çevre dostu avantajlarla şirketlere sunduğumuz katma değerli baskı hizmetlerinin serisini genişlettik.”

Epson Print Admin piyasalarda bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen yerel Epson satıcınızla iletişim kurun veya www.epson.eu/epa adresini ziyaret edin.


Kurulum ve uyumluluk avantajlarıYönetici avantajlarıKullanıcı verimliliği avantajları
Merkezi olarak uygulayın, uzaktan yönetinErişim haklarını kontrol edinID Kartı, Oturum Açma/Parola veya ID Numarası ile kimlik denetimi
Epson ürünleriyle geniş çaplı uyumlulukÇalışanlarınızın eylemlerini MFP'ler üzerinde izleyinKişiselleştirilmiş MFP arabirimi
Esnek kimlik denetimi yöntemleriParadan tasarruf sağlamak ve çevreye etkiyi azaltmak için kullanıcılara uyulması zorunlu kurallar koyunGüvenli çekme baskı
Çok çeşitli kart okuyucu desteğiMaliyetinizi kontrol edin ve harcamaları kullanıcı/gruba göre ayarlayın'Tara ve Bana Gönder'
Ücretsiz birinci sınıf yazılımla değerlendirilmesi kolayKapsamlı raporlamaKişiselleştirilmiş Tarama Önayarlarına doğrudan erişim
Tüm IT altyapılarına kolay entegrasyon MFP arabirimi için geniş dil desteği
Geniş dil desteği Çalışanlar tarafından durum kontrolü
Kapsamlı malzemeler  
İşletim Sistemi uyumluluğu  

E-BÜLTEN
Gelişmelerden haberdar olmak için mail bültenimize kaydolun.